Фунгіциди для квітів

Кожен досвідчений флорист і садівник може знайти фунгіциди у вигляді емульсії, порошку або суспензії. Вони незамінні в боротьбі з грибковими захворюваннями рослин. У продажу ви знайдете агрохімікати різних типів реакцій. Розглянемо фунгіциди, найбільш часто використовувані для кімнатних рослин, і проаналізуйте кожне ім’я на основі їх чутливості до патогенних грибів.

Продукт являє собою органічний фунгіцид на основі субстрату злаків і активних ґрунтових бактерій, які забезпечують засоби до існування для придушення грибкових спор. 

Фунгіциди: препарати

«Тріходермін» може мати справу з 70 видами патогенних грибів. Зокрема, такі як: насіннєві інфекції, фузаріоз, макроспоріоз, коренева гниль, фітофтора, ризоктоніоз. Цей продукт починає діяти при контакті з мікроорганізмами, не забруднюючи культуру. Він відрізняється своєю здатністю покращувати родючість ґрунту, харчування коренів і проростання насіння. За зовнішнім виглядом порошок яскравого барвника продається в чайних пакетиках ємністю 10 м. Для дезінфекції коренів кімнатних рослин вміст упаковки розводять в 1 л води і змочують ґрунтової суспензією.

Для лікування надземної частини квіткових горщиків необхідно розчинити весь препарат з упаковки в 5 л води. Також «Тріходермін» потрібно для запобігання або пересадки рослини (в субстрат додають щіпку кошти), коли вкорінюються живці сенполій (виливають в невеликій кількості в воду). Найкраще помістити залишився невикористаний розчин в закритий контейнер в підвалі і зберегти його не більше 4 тижнів. Якщо ви хочете використовувати його знову, почекайте, поки він досягне кімнатної температури. 

Дезінфекція контактними реакційними хімічними фунгіцидами допускається до початку проростання і протягом вегетаційного періоду.

Бордосская суміш, цей фунгіцид входить в список найсильніших препаратів проти патогенних мікробів і грибів. Його можна купити вже готовим або приготувати самому. Для цього в окремі неметалеві чаші залити окропом (не вируючим) 300 г вапна і мідного купоросу. Потім довести суміш до потрібного обсягу (до 5 літрів) з холодною водою в кожній ємності. Процідити вапняний розчин через кілька шарів марлі і повільно додати вміст другого контейнера. Результатом повинна стати 3% – суміш з активною міддю і кислотою, яка нейтралізує вапно. 4

Рослини будуть пошкоджені, якщо пропорції неправильні. Наприклад, якщо не вистачає вапняного порошку, рослини понесуть серйозні опіки після даної процедури.

Фунгіциди для кімнатних рослин

Пропорції вищевказаних інгредієнтів розраховані на об’ємні вогнища заражень. На ранніх стадіях захворювання для квітів у горошках бажано приготувати бордосскую суміш в співвідношенні 100 г: 100 г: 10 л. 

Якщо розчин залишається після обробки, його можна зберігати протягом 24 годин, додаючи чайну ложку цукру (на кожні 10 літрів). 

Кислотність бордоської рідини можна визначити за допомогою залізного цвяха. Якщо покрити шаром червоної міді протягом 5 хвилин при зануренні в розчин, реакція кисла. 

«Цинеб» – пестицид для обробки садових, садівничих і критих культур проти кореневої гнилі, корости, хвороби забарвлених листя, антракноз, цвілі, борошнистої роси, фітофтори, трави, іржі, циститу. Діє на паразитів на контактному і системному рівнях.

Він випускається в 15% — ном білому або жовтому порошку з паралельним назвою «Дюпонфунгіцід А», «Аспор», «Тіудоу», «Дітекс», «Новозір», «Зінеб». Фунгіцид необхідний для дроблення надземної частини рослин і поразки патогенів протягом 2 тижнів, не пригнічує розмноження борошняних грибних спор. Для захисту ваших рослин від грибків і бактеріальних захворювань можна використовувати фунгіциди типу «Фундазол». Чтобы купить, заказать фунгіциди, перейдите на сайт.

Суспензія пропонується для лікування рослин під час цвітіння, тому що вона допомагає збільшити відсоток сформованих яєчників і розвиток коренів. Він хороший при контакті з органічним хлором і органічним фосфором, але його не слід змішувати з бордовою рідиною. Фунгіцид «Алірін» відноситься до біологічних препаратів, винайденим для боротьби з грибами і паразитичними бактеріями.

Його основними інгредієнтами є мікроорганізми, які гарно діють проти патогенів борошнистої роси, фітофторозу, антракноз, алергії,, цвілі і кон’юнктури, гниття, цвілі і іржі. Він доступний у вигляді таблеток. Розведіть 2 таблетки в відрі з водою для обробки підземних частин рослин, в той час як 1 літр води і 2 таблетки «Алірін» достатні для обприскування стебел і гілок.