Новітня система торгів в Україні

Багато хто знає про те, що в Україні діє Законодавчий акт з 2015 року. Але люди в основному не до кінця розуміють, як на самому це робиться, і яким чином проводяться торги. Все це контролює спеціально створена програма Прозорро, через яку громадськість може бути свідком діалогів між конкурентами. Та й сама процедура діалогів завдяки відкритій системі стає ясніше.

Необроблена деревина

Продаж необробленої сосни розпочато в системі з Prozorro дозволений з 1 лютого 2020 року. Міністерство енергетики та охорони навколишнього середовища порушило питання про введення системи в експлуатацію. Детальніше про систему торгів — це ймовірність дослідження на порталі УУБ.

Тепер лісозаготівельні компанії зобов’язані дотримуватися нових правил, а саме, що продаж багатьох лісоматеріалів буде здійснюватися лише за допомогою електронної комерції. Швидше за все, візьмуть участь усі бажаючі взяти участь в Українській універсальній біржі.

Торги за прийом необробленої сосни на Prozorro

Раніше продаж сосни без оздоблення більшості людей без сумніву здавався постійною корупційною схемою. Цей факт змусив виконавчу владу почати шукати ефективний інструмент у цій сфері – платформу Prozorro.Sale через зрозумілі та відомі аукціони та електронну реєстрацію будь-якої кількості заготовленої деревини на тіньовому ринку деревини.

Приймання необробленої сосни здійснюється урядом «Порядку продажу експериментального плану проведення електронних тендерів з продажу окремих партій необробленої деревини».

Працівники лісового господарства зобов’язані у великій кількості продавати товари на спеціальних аукціонах. В результаті в акредитованих системах Prozorro.Sale кожен отримає можливість знайти лоти від 150 кубометрів і більше, а їх вартість починається від 200 000 гривень.

Для того, щоб негайно і безпечно продавати високоякісну деревину без оздоблення в різних містах України, слід використовувати спеціальну електронну платформу Української універсальної біржі. Починаючи з лютого, уряд набирає чинності урядове рішення про безперебійний продаж усієї деревини на аукціоні Prozorro. На даний момент це місце відоме на досить великих підприємствах з хорошим річним циклом. Але зараз уряд наполегливо працює над значним збільшенням встановлених обмежень.

В результаті на аукціоні Prozorro у різних містах України продаються різні вироби з деревини. Таким чином, можна вирішити запропоновані завдання та цілі, щоб впоратися з підробкою. Все в незамінному порядку повинно бути в межах досяжності і без брехні.

Поточні розробки та інновації

А у 2019 році Міністерство енергетики та охорони навколишнього природного середовища спільно з Державним підприємством «Прозорро.Продажі» визнало можливість розробки нового як правильного та компетентного та має особливий інтерес до плану. В результаті завдяки електронним сайтам, таким як УУБ, було продано досить велику кількість будівельних матеріалів. Ця ідея вирізнялася важливою метою зменшення, а потім і повної ліквідації тіньових ринкових відносин, оскільки частка того року досягла п’ятої частини всіх продажів.

Необхідно уточнити один момент щодо того, що різні підприємства зробили результат і укласти договори безпосередньо з керівниками. Інформація про те, яку вигоду вони мали, не була розкрита суспільству. На сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale ви дізнаєтесь більше.

Чиновники чітко використали цю ситуацію на повну і збрехали іншим людям. Вони діяли так: знижували ціну, потім рекомендували виграшні варіанти та зберігали отримані гроші. Але ще більш уважно, коли з’явилася хороша електронна система бухгалтерського обліку, аукціон з продажу деревини в різних містах надає процесу відкритість.

Продажі Prozorro забезпечують гарантію пристойності. Є такий момент, є ймовірність, що ставки невідомі. В результаті до кінця аукціону ніхто не буде знати, хто саме придбає виграшний і необхідний товар. Перш за все, система працює в комфортному механічному режимі.

Рішення про вибір електронних платформ, таких як УУБ, для продажу деревини стало відомим. Це насправді хороший вибір. Пізніше введення в дію нового положення про продаж високоякісних та відповідних матеріалів на аукціонах Prozorro.Sale, а саме на сайті УУБ, стало успішним. Вражаюче число учасників зуміло впоратися із запропонованими завданнями